RK73B1FRTTBL433G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL433G
JLCPCB Part #
C2582449
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 43kΩ Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS