RN73H2ATTD1013C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1013C10
JLCPCB Part #
C2568775
Package
0805
Description
101kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS