RN732ATTD3482C10
MFR.Part #
RN732ATTD3482C10
JLCPCB Part #
C4191092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS