RN73R1ETTP8062C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8062C50
JLCPCB Part #
C4292523
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS