RN73H2ATTD1004F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1004F25
JLCPCB Part #
C3959390
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS