SR732ETTD2R21F
MFR.Part #
SR732ETTD2R21F
JLCPCB Part #
C4093446
Description
-55℃~+150℃ 2.21Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS