RN732BTTD3700C25
MFR.Part #
RN732BTTD3700C25
JLCPCB Part #
C4324808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 370Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS