SG73S2E1RTTD9092F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9092F
JLCPCB Part #
C6222400
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS