RN73H2ATTD1000C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1000C25
JLCPCB Part #
C2539647
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS