WK73R3ATTE330J
MFR.Part #
WK73R3ATTE330J
JLCPCB Part #
C4251063
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS