RN73H1JTTD98R8C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8C10
JLCPCB Part #
C4059693
Package
0603
Description
100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS