SG73P2ERTTD153J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD153J
JLCPCB Part #
C6222077
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS