RN73H1JTTD98R8B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8B10
JLCPCB Part #
C4232491
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS