RN73R1JTTD5971B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5971B10
JLCPCB Part #
C4125502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.97kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS