RN73H1JTTD9882F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9882F10
JLCPCB Part #
C4020177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS