SG73P1JRTTD1050F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1050F
JLCPCB Part #
C5893363
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS