RK73H3ATTE1580D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE1580D
JLCPCB Part #
C2583152
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS