RN73H1JTTD3882F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3882F10
JLCPCB Part #
C4203062
Description
100mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS