RN73H1JTTD9880C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9880C50
JLCPCB Part #
C3982015
Description
100mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS