HV732ARTTD914G
MFR.Part #
HV732ARTTD914G
JLCPCB Part #
C6274781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS