RN73R2ETTD3092F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3092F50
JLCPCB Part #
C2603440
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS