RN73H1JTTD6982F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6982F100
JLCPCB Part #
C3993772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS