SG73S2BTTD8253F
MFR.Part #
SG73S2BTTD8253F
JLCPCB Part #
C4174621
Description
-55℃~+155℃ 333mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS