RN732BTTD1931A25
MFR.Part #
RN732BTTD1931A25
JLCPCB Part #
C4002677
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS