RN73H1JTTD8250F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8250F10
JLCPCB Part #
C3962854
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS