RN73H1JTTD8450F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8450F10
JLCPCB Part #
C3921025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS