SG73S1JTTD9313D
MFR.Part #
SG73S1JTTD9313D
JLCPCB Part #
C4222747
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS