RN73H1JTTD7963B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7963B25
JLCPCB Part #
C4094012
Description
100mW 796kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS