RK73G2ATTD1300F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1300F
JLCPCB Part #
C6270727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS