SG73S2ARTTD1540D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1540D
JLCPCB Part #
C6678696
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS