SG73G2ATTD2741D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2741D
JLCPCB Part #
C7359322
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS