RN73H1JTTD70R6A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD70R6A25
JLCPCB Part #
C3937352
Description
100mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS