RN73R2ETTD8982F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8982F50
JLCPCB Part #
C3968987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS