RN73H1JTTD70R6A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD70R6A10
JLCPCB Part #
C4343774
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS