RN732BTTD7960C50
MFR.Part #
RN732BTTD7960C50
JLCPCB Part #
C4282004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS