RN73H2ETTD1430A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1430A10
JLCPCB Part #
C4291237
Description
143Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS