RN73H1JTTD5903C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5903C25
JLCPCB Part #
C3913483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS