RN73H1JTTD5303C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5303C25
JLCPCB Part #
C4235425
Description
100mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS