SG73S2ATTD220G
MFR.Part #
SG73S2ATTD220G
JLCPCB Part #
C4356864
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS