RN732BTTD1091A05
MFR.Part #
RN732BTTD1091A05
JLCPCB Part #
C4165870
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS