RN73H1JTTD5693B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5693B25
JLCPCB Part #
C3971806
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS