RN73H2BTTD3740A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3740A10
JLCPCB Part #
C4252835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS