RN73H1JTTD4810D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4810D100
JLCPCB Part #
C4132017
Description
100mW 481Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS