ERJ-P03D69R8V
MFR.Part #
ERJ-P03D69R8V
JLCPCB Part #
C4072950
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS