RK73G1ETTP2940C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2940C
JLCPCB Part #
C2581244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS