RN73R2ETTD2640C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2640C50
JLCPCB Part #
C3938445
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS