RN73H1JTTD41R2F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD41R2F100
JLCPCB Part #
C4095425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS