RK73B1HRTTC430J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC430J
JLCPCB Part #
C2594431
Description
-55℃~+155℃ 25V 43Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS