RK73H3ATTE5600F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5600F
JLCPCB Part #
C2581869
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS