RN73H1JTTD87R6F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD87R6F25
JLCPCB Part #
C4329918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS